TOPSTAR Sitness Airwork Bureaustoel PA30OMT3CX3 wordt geleverd met een zithoogteverstelling met toplift. De moderne rugleuning met ademende netbespanning en in hoogte verstelbare lendensteun geven u een comfortabel gevoel tijdens het zitten. Het in gewicht verstelbare synchroonmechanisme met fijnafstelling en het zitkussen geven nog meer waarde aan comfort. De draagkracht is 110 kg.
De veerkracht past zich automatisch aan het gewicht van de gebruiker aan, maar kan fijn worden afgesteld met de draaihendel. De kanteling van de rugleuning kan in 4 stappen worden aangepast door middel van een instelbare schuifknop. Speciale zittingfuncties met geïntegreerde 3D-beweging bieden een driedimensionaal beweegbaar zitoppervlak.
Het elegante kunststof onderstel in zwart is uitgerust met dubbele zwenkwielen voor tapijtvloeren.
Deze Sitness Airwork bureaustoel heeft een O2 in hoogte verstelbare armleuning met zachte pad. Bovendien is de armleuning in de breedte verstelbaar via een snelsluiting.
Deze TOPSTAR bureaustoel wordt in Duitsland gefabriceerd.
Het is belangrijk dat u voor deze stoel de juiste wielen gebruikt. De TOPSTAR wielen 6990 (4472712) zijn speciaal ontworpen en vervaardigd om soepel te rollen op harde vloeren, zoals parket, tegels en steen.
| Artikelnummer | 1190085 |
| EAN/UPC | 4014296949864 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Grijs |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 455 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 16000 g |
| Inclusief | 1 x bureaustoel |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | PA30OMT3CX3 |
| Merk | TOPSTAR |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 450 mm – 570 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 475 |
Belangrijkste specificaties
- Hoogteverstelbare zithoogte
- Ademend netbespanning rugleuning
- Verstelbare lendensteun
- Gewichtsafhankelijke veerkracht
- Synchroonmechanisme met fijnafstelling
- 4-staps rugleuning kanteling
- 3D-beweegbare zitoppervlak
- In hoogte verstelbare armleuning
- Verstelbare armleuning breedte
- Dubbele zwenkwielen voor tapijt
Geniet van het comfort van werken met TOPSTAR stoelen
De TOPSTAR Sitness Airwork bureaustoel heeft een innovatief ontwerp om uw houding te beschermen. Hij is in hoogte verstelbaar, waardoor hij geschikt is voor iedereen.





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.