Geniet van aangenaam licht dankzij een matte transparante plaat van hoogwaardig kunststof. Het paneel beschermt tegelijkertijd tegen insecten en is eenvoudig te reinigen. De lamp bevat ingebouwde LED-lampen die niet kunnen worden vervangen en heeft een levensduur van 10.000 uur en een A+ energie-efficiëntieklasse.
Deze lamp draagt het technische concept ‘Made by MAUL’.
De MAULsphere heeft een hoogte van 183 cm. De basis heeft een diameter van 23 cm. De kop heeft een diameter van 23,5 cm en de stangdiameter is 1,95 cm.
| Artikelnummer | 1098951 |
| EAN/UPC | 4002390075381 |
| Afmetingen | 235 (B) x 235 (D) x 1.830 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 235 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Hoogte | 1830 mm |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
| Manufacturer Part No | 8255190 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Lamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 257 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Aangenaam licht zonder verblinding
- Matte plaat voorkomt insecten
- Eenvoudig te reinigen oppervlak
- Ingebouwde LED met lange levensduur
- Hoogwaardig kunststof ontwerp
- Slank en stijlvol design
- Geschikt voor thuis of kantoor
- Hoogte van 183 cm ideaal
- Stabiele basis, 23 cm diameter
Zie het licht met MAUL
Voor indirecte, verblindingsvrije ruimteverlichting en een aangename werkomgeving kiest u voor de MAULsphere staande lamp.






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.