Hammerbacher archiefkast Matrix met 4 lades en 2 legplanken (d.w.z. 3 vakken voor ordners). Gemaakt van 19 mm dikke gemelamineerde spaanplaat. Alle randen aan de voorzijde met 2 mm dikke ABS-randen. Inklapbare achterwand van 3 mm dik, gegroefd en geschroefd. Hoogteverstelling door middel van 4 sokkelvoeten, van bovenaf verstelbaar via de kastbodem. Compartimenten op metalen plankdragers, in hoogte verstelbaar in stappen van 32 mm. Snelle montagetechniek. Handgrepen van gelakt metaal, metalen scharnieren met een openingshoek van 110 graden. Afmetingen (B x D x H): 40,6 x 42,0 x 200,4 cm. Kleur: lichtgrijs.
| Artikelnummer | 3468015 |
| EAN/UPC | 4032062002070 |
| Aantal compartimenten | 7 |
| Aantal legborden | 2 Planken |
| Afmetingen | 406 (B) x 420 (D) x 2.004 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 406 mm |
| Gewicht | 30000 g |
| Hangslot | Nee |
| Hoogte | 2004 mm |
| Inclusief | 1 x Archiefkast |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | 5-5-7600 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | Matrix |
| Product Type | Archiefkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- 2 verstelbare legplanken
- 4 soepele lades
- Metalen handgrepen
- Gemelamineerde spaanplaat
- Verstelbare sokkelvoeten
- ABS-randen van 2 mm
- Grote opening van 110°
- Snelle montagetechniek
- Planken op metalen dragers
- Lichtgrijs ontwerp
Kan worden gecombineerd met andere meubels uit de Matrix serie
Deze archiefkast is een visueel aantrekkelijk en professioneel opbergsysteem dat kan worden gecombineerd met legio andere producten.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.