De archiefkast is uitgerust met dubbele lades met een draagkracht van 60 kg. Ze zijn geschikt voor A4-mappen en kunnen een aanzienlijke hoeveelheid documenten dragen. Elke lade kan voor 100% worden uitgeschoven, zodat u toegang heeft tot alle gearchiveerde inhoud. Elke lade heeft een etiketvak zodat u snel kunt zien wat er in elke lade zit. Deze archiefkast van Bisley wordt geleverd met 4 dubbele lades.
Let op: De producten worden rechtstreeks bij de klant afgeleverd. Indien gewenst worden ze uitgepakt en wordt de verpakking teruggenomen. De levering vindt plaats op de begane grond, achter de eerste deur van het kantoor van de eindgebruiker, of op een bovenverdieping als er een geschikte lift beschikbaar is.
Als levering op een bovenverdieping nodig is en er geen lift beschikbaar is, leveren we tot maximaal de 2e verdieping met een rechte, brede trap. We gaan ervan uit dat één persoon, met behulp van een trappensteekwagen, de goederen naar boven kan dragen.
| Artikelnummer | 8965083 |
| EAN/UPC | 5020073760514 |
| Afmetingen | 800 (B) x 622 (D) x 1.321 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Zilver |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 622 mm |
| Gewicht | 89350 g |
| Hoogte | 1321 mm |
| Inclusief | 1 x Archiefkast |
| Kleur | Zilver |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | DF4355 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Bisley |
| Naam meubelprogramma | Original |
| Product Type | Archiefkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Belangrijkste specificaties
- 4 ruime lades voor veel documenten
- Geschikt voor A4-mappen
- Lades uitschuifbaar tot 100%
- 60 kg draagkracht per lade
- Lades met etiketvakken
Topkwaliteit tegen een betaalbare prijs
Biedt voldoende ruimte en voegt een stijlvolle look toe aan je werkruimte. De Bisley archiefkast beschikt over dubbele lades.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.