Heeft u behoefte aan orde in uw leven, maar weet u niet waar te beginnen? Een boekenkast is een goede plek om te beginnen. Dit stevige meubelstuk van Germania heeft drie planken die elk een draagvermogen hebben tot 10 kg, zodat u op elke plank veel kunt opbergen.
Deze Germania boekenkast vereist zelfmontage.
| Artikelnummer | 1189729 |
| Afmetingen | 800 (B) x 400 (D) x 1.970 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 800 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 10 kg |
| Gewicht | 55000 g |
| Hoogte | 1970 mm |
| Inclusief | 1 x Boekenkast |
| Kleur | Grafiet |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4235-547 |
| Materiaal | Melamine |
| Merk | GERMANIA |
| Naam meubelprogramma | Agenda |
| Product Type | Boekenkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Stevige Germania boekenkast
- Drie ruime planken
- Planken tot 10 kg belastbaar
- Afmeting: 800 x 400 x 1970 mm
- Ideaal voor extra opbergruimte
- Eenvoudige zelfmontage
A perfect price-performance ratio
Voeg een vleugje verfijning en stijl toe met deze grafietgrijze boekenkast van Germania.

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.