Wanneer u volledige bescherming wilt voor uw persoonlijke, vertrouwelijke en belangrijke documenten zoals contracten en certificaten, kijk dan niet verder dan het opslaan ervan in de Phoenix Fire Fighter FS0442F kluis. Deze brandwerende kluis is getest volgens de Zweedse NT Fire 017 – 90 Papier en MTC – DIP120 DIP120 60DM brandtestnormen en kan een aanbevolen contante waarde bevatten van maximaal €2.500 en een limiet van €20.000 aan waardevolle spullen.
De deur dichtgeslagen? Maakt u zich geen zorgen, de deur wordt automatisch vergrendeld wanneer je hem dichtslaat. U hoeft zich ook niet te beperken tot slechts één persoon die de kluis kan openen, want het hoog beveiligde vingerafdruk slot is programmeerbaar om met 128 vingerafdrukken te werken. U kunt niet alleen gebruik maken van de verwijderbare plank, maar er is ook een interne afsluitbare lade voor nog meer veiligheid. De Phoenix FS0442F heeft een inhoud van 84 liter en is vanaf een hoogte van meer dan 9 meter getest op brand en impact.
U kunt niet alleen gebruik maken van de verwijderbare plank, maar er is ook een interne afsluitbare lade voor nog meer veiligheid. De Phoenix FS0442F heeft een inhoud van 84 liter en is vanaf een hoogte van meer dan 9 meter getest op brand en impact.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 1035643 |
| EAN/UPC | 5032548001909 |
| Afmetingen | 520 (B) x 520 (D) x 900 (H) mm |
| Binnenbreedte | 380 mm |
| Binnendiepte | 330 mm |
| Binnenhoogte | 670 mm |
| Brandwerendheid | Ja |
| Brandwerendheid voor papier | 90 min. |
| Capaciteit | 84 L |
| Gewicht | 121000 g |
| Hangslot | Nee |
| Inclusief | 1 x kluis |
| Inclusief batterij(en) | Nee |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | FS0442F |
| Merk | Phoenix |
| Model | Fire Fighter FS0442F |
| Product Type | Kluis |
| Sluitmechanisme | Vingerafdruk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- 84L ruime opslagcapaciteit
- Geavanceerde vingerafdrukslot
- Brandwerend getest NT Fire 017
- Automatische deurvergrendeling
- Gecertificeerd voor 9m valtest
- Beveiliging tot €20.000 waarde
- Geschikt voor maximaal 128 vingers
- Interne afsluitbare lade
- Inclusief verwijderbare plank
Bescherm uzelf op de juiste manier met Phoenix
Verleg de grenzen van vertrouwelijke beveiliging en bescherming voor uw klein tot middelgroot bedrijf of zelfs in uw huis met het Phoenix Fire Fighter kluizen assortiment.































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.