Robuuste veiligheidskast met ventilatie.
Het staal van de kast heeft een dikte van 0,9 mm over de gehele constructie en is standaard voorzien van een BURG veiligheidscilinderslot met twee sleutels. De maximale belasting per legbord is 50 kg. De kast is geproduceerd volgens PGS15.
| Artikelnummer | 1283426 |
| EAN/UPC | 8720061034128 |
| Aantal legborden | 1 Plank |
| Afmetingen | 450 mm (D) x 1.060 mm (H) |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Geel |
| Deurtype | Dubbele deuren |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 50 kg |
| Gewicht | 45000 g |
| Hoogte | 1060 mm |
| Inclusief | 2 x Sleutels |
| Kleur | Geel |
| Manufacturer Part No | DMCHDR106100P1003 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Ceha |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Belangrijkste specificaties
- Veiligheidsslot met 2 sleutels
- Duurzame stalen constructie
- Robuuste afwerking geel
- Ventilatiesysteem inbegrepen
- Max. belasting per plank: 50 kg
- 0,9 mm dikke staalwand
- Afsluitbaar met veiligheidslot
- Standaard BURG cilinderslot
- Gecertificeerd volgens PGS15
- Afmetingen: 450 x 1.060 mm





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.