Stalen kast met legborden met een staaldikte van 0,9 mm over de hele constructie.
De kast is perfect voor archiefruimtes en opslagruimtes. Opbergruimte kan eenvoudig worden gecreëerd door de tussenschotten te verplaatsen, die standaard worden meegeleverd.
| Artikelnummer | 1283428 |
| EAN/UPC | 8720061028875 |
| Afmetingen | 1.000 (B) x 200 (D) x 1.080 (H) mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Gewicht | 30000 g |
| Hoogte | 1080 mm |
| Inclusief | 6 x Legborden, 36 x Scheidingswanden |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | PBDK11027037 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Ceha |
| Product Type | Kast |
Belangrijkste specificaties
- Robuuste stalen constructie
- Verstelbare legborden
- Ideaal voor archiefruimtes
- Compact formaat 1.000x200x1.080mm
- Eenvoudige opbergoplossing
- Inclusief tussenschotten
- Dikte staal 0,9 mm





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.