Bisley-legbord met zijophanging geschikt voor EuroTambour, artikelnummer ET408SHPS333. Dit product wordt gemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 7007562 |
| EAN/UPC | 5020073755886 |
| Aantal legborden | 1 Plank |
| Afmetingen | 730 (B) x 300 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 730 mm |
| Gewicht | 2500 g |
| Hoogte | 300 mm |
| Kleur | Zwart |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | ET408SHPS333 |
| Merk | Bisley |
| Product Type | Legbord |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
creëer meer opbergruimte
Gemaakt van staal, geven deze stevige planken uw kast alle veelzijdigheid die u nodig heeft.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.