Bisley ladenblok NWA59M7SF104 Lades: 1 stuks. Hangmappenframe: 1 stuks. Materiaal: metaal. Verrijdbaar: ja. Sluitsysteem: cilinderslot. uittrekblokkering: ja. Greep: greeplijst. Garantie: 5 jaar. Afmetingen (B x D x H): 420 x 655 x 495 mm. Gewicht: 19 kg. Kleur: groen.
| Artikelnummer | 6829614 |
| EAN/UPC | 5020073811834 |
| Aantal hangmappenladen | 1 Lade |
| Aantal laden | 1 Lade |
| Afmetingen | 420 (B) x 565 (D) x 495 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Groen |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Gewicht | 18000 g |
| Hoogte | 495 mm |
| Inclusief | 1 x Ladeblok |
| Kleur | Groen |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | NWA59M7SF604 |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Bisley |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | Note |
| Product Type | Ladeblok met hangmappenlade |
| Verkoopeenheid | Stuk |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.