| Artikelnummer | 1274268 |
| EAN/UPC | 4250950261013 |
| Aantal legborden | 8 |
| Afmetingen | 850 (B) x 160 (D) x 475 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 850 mm |
| Gewicht | 9000 g |
| Hoogte | 475 mm |
| Inclusief | 1 x Legbord |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | WL5.167 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | WOHNLING |
| Product Type | Wandplank |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
WOHNLING Spaanplaat Wandplank 8 850 x 160 x 475 mm Wit
€56.11
Artikelnummer: SKUeQnwsWWtFq Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Spaanplaat Wandplank 8 850 x 160 x 475 mm Wit” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
Bureaus & Tafels
€116.74
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Inrichting
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Kantoormeubelen
€30.26
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€113.15
Kantoormeubelen
€113.15






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.