Laat uw ruimte niet saai worden door het opruimen ervan. Met het WOHNLING-ladeblok kunt u uw huis of kantoor opwaarderen met een meubelstuk dat de ruimtelijkheid van vijf ruime lades combineert met een eigentijds ontwerp en een elegante eikenhouten afwerking.
Dankzij de compacte afmetingen van 33 x 38 x 63 cm past het ladeblok eenvoudig in elke hoek van de kamer. Bovendien vergroten de vier zwenkwielen de mobiliteit en kan het onderstel gemakkelijk worden verplaatst naar elke plek waar extra opbergruimte nodig is.
| Artikelnummer | 1285049 |
| EAN/UPC | 4250950268425 |
| Aantal laden | 5 Lades |
| Afmetingen | 330 (B) x 380 (D) x 630 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Gewicht | 15600 g |
| Hoogte | 630 mm |
| Inclusief | 1 x ladeblok |
| Kleur | Bruin |
| Manufacturer Part No | WL5.272 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | WOHNLING |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Compact formaat: 33x38x63 cm
- Elegant eikenhouten afwerking
- Vijf ruime lades voor opbergen
- Eigentijds ontwerp voor stijl
- Vier zwenkwielen voor mobiliteit
- Past in elke hoek van de kamer
Van WOHNLING, slimme organisatie met een unieke invalshoek
Voeg stijl en organisatie toe aan uw ruimte. Met vijf lades biedt het WOHNLING-ladeblok alle opbergruimte die u nodig heeft in een verfijnde esthetiek.




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.