| Artikelnummer | 1274249 |
| EAN/UPC | 4250950291997 |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 310 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunststof |
| Merk | WOHNLING |
| Product Type | Barkruk |
| Type stoel | Barkruk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 800 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 720 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 310 mm |
WOHNLING Barkruk Kunststof In hoogte verstelbare zitting Zwart 110 kg 530 x 530 x 800 mm
€137.08 Oorspronkelijke prijs was: €137.08.€91.07Huidige prijs is: €91.07.
Artikelnummer: SKUGzpgLpx00b Categorieën: Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Barkruk Kunststof In hoogte verstelbare zitting Zwart 110 kg 530 x 530 x 800 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
€30.26
Aanbieding!
€129.71
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
Bureaus & Tafels
€68.99
Aanbieding!
Kantoormeubelen























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.