Bureaudraaistoel met armleuningen. Hoge netrugleuning, met in hoogte verstelbare lendensteun. Synchroonmechaniek met 3fach blokkeerbare synchroonbeweging en traploos blokkeerbare veerkrachtverstelling (frontaal) met grote openingshoek. Zitting gepolsterd. Ademend voorgevormd schuim (PU), CFK- en CKW-vrij schuim. Alle kunststofdelen zijn type-schoon, PVC-vrij en recyclebaar. Lastafhankelijke geremde dubbele loopwielen. Armleuningen 10 cm in hoogte en 6 cm in breedte verstelbaar.
| Artikelnummer | 1208803 |
| EAN/UPC | 0753626141496 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 450 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 125 kg |
| Gewicht | 15500 g |
| Hoogte rugleuning | 570 mm |
| Inclusief | 1 x bureaustoel |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 9242 sy1 |
| Merk | Trendoffice |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Nee |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 420 mm – 530 mm |
| Wieltjes | 2 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 450 |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.