Het is belangrijk dat u voor deze stoel de juiste wielen gebruikt. De TOPSTAR wielen 6990 (4472712) zijn speciaal ontworpen en vervaardigd om soepel te rollen op harde vloeren, zoals parket, tegels en steen.
| Artikelnummer | 1190081 |
| EAN/UPC | 4014296950013 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 450 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 12000 g |
| Inclusief | 1 x bureaustoel |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | FY200S |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunststof |
| Merk | TOPSTAR |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare rugleuning | N/A |
| Verstelbare zithoogte | 440 mm – 570 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 420 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.