Het veermechanisme binnenin bevordert actief meer beweging en zorgt ook voor een aangenaam zacht zitgevoel.
De unieke Sitness-technologie maakt driedimensionaal zitten mogelijk. De bewegingsvrijheid in elke richting zorgt voor actiever zitten, waardoor de rugspieren onbewust worden getraind en rugpijn wordt voorkomen.
Deze TOPSTAR kruk wordt in Duitsland gefabriceerd.
| Artikelnummer | 1266889 |
| EAN/UPC | 4014296847269 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 4 Uur/Dag |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 375 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Framekleur | Wit |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | SIT47MZ0 |
| Merk | TOPSTAR |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Kruk |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 360 mm |
Belangrijkste specificaties
- Bevordert actieve zitervaring
- Unieke zittechnologie
- Bewegingsvrijheid alle richtingen
- Voorkomt rugpijn
- Traint onbewust rugspieren
- Zacht zitgevoel
- Veermechanisme interieur
- Driedimensionaal zitten
- Zindelijk tot 110 kg
TOPSTAR Sitness 4D: nieuw ontwikkeld zitalternatief
Sitness 4D: nieuw ontwikkeld zitalternatief voor vrij en rechtop zitten.




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.