Sitness Airwork G – noviteit met modern gestoffeerde rugleuning, inclusief hoogteverstelbare lendensteun en zitdiepteverstelling met geïntegreerd Sitness-scharnier voor driedimensionale beweegbaarheid. SPECIAAL: gecertificeerd en aanbevolen door AGR (Aktion gesunder Rücken e. V.)
Uitgerust met zwenkwielen voor tapijtvloeren. Zwenkwielen voor harde vloeren kunnen worden besteld met artikelnr. 6990.
De zithoogte is verstelbaar van 45 – 57 cm.
Deze TOPSTAR bureaustoel wordt in Duitsland gefabriceerd.
| Artikelnummer | 1266890 |
| EAN/UPC | 4014296847252 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 2D armleuning |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte zitting | 455 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 17660 g |
| Kleur | Antraciet |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | PA40ONB2NB2 |
| Merk | TOPSTAR |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 47 mm |
Belangrijkste specificaties
- Synchroonmechanisme
- 2D verstelbare armleuningen
- Moderne gestoffeerde rugleuning
- Hoogteverstelbare lendensteun
- Zitdiepteverstelling
- Sitness-scharnier voor beweging
- Geschikt voor 110 kg
- Aanpasbare zithoogte
- Wielen voor tapijtvloeren
- Optionele wielen voor harde vloeren


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.