Zitting en rugleuning met geïntegreerd polyurethaan en meerlaags hout aan de binnenkant. Mechanisme: gefixeerde plaat en nylon voet met glijders. In hoogteverstelbare verchroomde voetensteun. Hoogteverstelbaar: 830-960 mm.
| Artikelnummer | 1183913 |
| EAN/UPC | 8033540636004 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 410 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Ja |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Framekleur | Zwart |
| Hoogte rugleuning | 310 mm |
| Inclusief | 1 x Stoel |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 1TKN01LM2PUN |
| Massa-evenwicht systeem | Nee |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunststof |
| Merk | Merkloos |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Stoel |
| Rails | Nee |
| Traploos kantelbare rugleuning | Nee |
| Type stoel | Werkstoel |
| Type voet | Stervoet nylon |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 420 mm – 550 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 450 |
Belangrijkste specificaties
- Veelzijdig in hoogte verstelbaar
- Stevige nylon voet met glijders
- Comfortabele zitting van polyurethaan
- Rugleuning met meerlaags hout
- Verchroomde, verstelbare voetensteun
- Duurzaam metalen frame
- Stijlvol zwart design
- Eenvoudig in gebruik
- Geschikt voor diverse werkhoogtes
- Stevig en stabiel











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.