Phoenix Brandwerende kast. Elektronisch programmeerbaar veiligheidsslot met 16-cijferige persoonlijke code. Brandveiligheid documenten en opslagmedia: 2 uur bij temperaturen tot 1045 graden. Dubbele deur. Waterbestendige constructie in combinatie met hoogwaardig brandvertragend materiaal. Uittrekbare laden. zeer handig voor opslagmedia. Breedteverdeling in 2 compartimenten van 39.5 cm elk. (C) Type safe: Commander 4621. Buitenmaat: 69×72.6x125cm.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 2615988 |
| EAN/UPC | 5032548100718 |
| Aantal Haken | 5 Haakjes |
| Aantal laden | 3 Lades |
| Aantal legborden | 2 Planken |
| Afmetingen | 690 (B) x 720 (D) x 1.160 (H) mm |
| Binnenbreedte | 400 mm |
| Binnendiepte | 405 mm |
| Binnenhoogte | 885 mm |
| Brandwerendheid | Ja |
| Brandwerendheid voor papier | 120 min. |
| Capaciteit | 143 L |
| Gewicht | 340000 g |
| Hangslot | Nee |
| Inclusief batterij(en) | Ja |
| Made In | Netherlands (the) |
| Manufacturer Part No | DS4621E |
| Merk | Phoenix |
| Model | DS4621E |
| Product Type | Datakluis |
| Sluitmechanisme | Elektronisch slot |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verzekeringsgedekt | 2.500 € |
Beveilig uw waardevolle spullen en opslagmedia tegen diefstal en brand
De Data Commander DS4621E is eenvoudig te gebruiken en garandeert de veiligheid van uw waardevolle spullen en geeft extra bescherming van uw opslagmedia.






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.