U hoeft zich geen zorgen te maken over de inhoud van uw kluis. Deze veiligheidskast is voorzien van een 12 mm stalen deur en een 6 mm bak, De Phoenix SS0998ED is uitgerust met een klasse II Vds elektronisch hoogbeveiligingsslot voor maximale veiligheid.
U kunt er zeker van zijn dat uw geld en waardevolle spullen veilig blijven dankzij de speciale Phoenix-beschermplaat die ervoor zorgt dat de inhoud er niet uit kan worden gehaald. Bovendien heeft deze veiligheidskluis een nachtslot voor meer veiligheid.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 5323722 |
| EAN/UPC | 5032548102255 |
| Afmetingen | 510 (B) x 510 (D) x 760 (H) mm |
| Binnenbreedte | 495 mm |
| Binnendiepte | 415 mm |
| Binnenhoogte | 315 mm |
| Brandwerendheid | Nee |
| Capaciteit | 64 L |
| Gewicht | 130000 g |
| Inclusief batterij(en) | Ja |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | SS0998ED |
| Merk | Phoenix |
| Model | SS0998ED |
| Product Type | Afstortkluis |
| Sluitmechanisme | Elektronisch slot |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verzekeringsgedekt | 2.500 € |
Belangrijkste specificaties
- Veiligheidskluis 92L capaciteit
- Elektronisch hoogbeveiligingsslot
- 12 mm stalen deur beveiliging
- 6 mm dikke stalen kluisbak
- Inbraakwerende beschermplaat
- Voorzien van nachtslot
- Gratis levering aan deur
- Grafietgrijze afwerking
Bewaar uw waardevolle spullen veilig met Phoenix
De Phoenix SS0998ED-serie is door goedgekeurd en voldoet aan de Britse en Europese normen.






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.