De zitting hoogte kan verschillen van 460 mm tot 685 mm zodat u deze kunt aanpassen naar eigen wens. Het 100% polypropyleen geïnjecteerde materiaal verzekerd u dat deze krukken comfortabel, bestendig en makkelijk schoon te maken zijn. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 1035081 |
| EAN/UPC | 3660141232738 |
| 2. Number per UOM | 5 |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte zitting | 380 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunststof |
| Merk | meet powered by PAPERFLOW |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Kruk |
| Type stoel | Kruk |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 460 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 460 mm |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- In hoogte verstelbaar
- Comfortabele zitting
- Stevig materiaal
- Makkelijk schoon te maken
- Wordt ongemonteerd geleverd
Perfect voor zowel binnen als buiten
Dit samengestelde pak van vijf barkrukken is klaar voor gebruik en voldoet aan al uw wensen.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.