Chromen frame, gestoffeerde zitting, zithoogte 48 cm.
Kunstleer voor de hoogste eisen in de contractsector. Extreem slijtvast en robuust, vuilafstotend, desinfecteerbaar, hygiënisch en gemakkelijk te reinigen met water en neutrale zeep. Huidvriendelijk – aangenaam zacht. Zeer goede lichtbestendigheid.
| Artikelnummer | 1182560 |
| EAN/UPC | 4032376074527 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 33 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Inclusief | 1 x Kruk |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 1134_01_30572 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Start |
| Product Type | Kruk |
| Rails | Ja |
| Type stoel | Kruk |
| Type voet | 4 metalen poten |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 48 mm – 48 mm |
| Wieltjes | 0 |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 330 |
Belangrijkste specificaties
- Zwart chroom frame
- Extreem slijtvast
- Vuilafstotend
- Desinfecteerbaar
- Gemakkelijk schoon te maken
- Huidvriendelijk
- Aangenaam zacht
- Zeer goede lichtbestendigheid
- Zithoogte 48 cm












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.