Voorkant echt zwart leer, armleuningen in hoogte verstelbaar, gesynchroniseerd mechaniek met individuele gewichtsinstelling, gasveer TUV gekeurd, ALU-voetkruis gepolijst, incl. grote rollers voor tapijtvloeren, zithoogte 47 – 59 cm.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1161758 |
| EAN/UPC | 4032376009475 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 49 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 120 |
| Hoogte rugleuning | 750 mm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 2462 |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Directiestoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Managerstoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 45 mm – 57 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 500 |
Belangrijkste specificaties
- Zwart echt lederen bekleding
- Armleuningen verstelbaar
- Gesynchroniseerd mechaniek
- Individuele gewichtsinstelling
- TUV goedgekeurde gasveer
- ALU voetkruis gepolijst
- Grote wielen voor tapijt
- Zithoogte 47-59 cm











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.