Hoge mesh rugleuning en zwarte met stof beklede zitting, 4-voudig verstelbare rugleuning, in hoogte verstelbare lendensteun, in hoogte verstelbare zwarte kunststof armleuningen, synchroonmechanisme met zelfregulerende gewichtsinstelling, zwarte design kunststof voet, TUV-geteste gasveer, inclusief grote wielen voor tapijt, getest volgens de bureaustoel norm EN 1335-2, Zithoogte 43-53 cm.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1217774 |
| EAN/UPC | 4032376053225 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 500 mm |
| Hoogte rugleuning | 600 mm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 2335 |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Bureaustoel |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 430 mm – 530 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 480 |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.