Elegante plafondschijnwerper in matzwart. Ook verkrijgbaar als dimbare versie. Voor indirecte, niet-verblindende ruimteverlichting en een aangename werkomgeving. Aangenaam licht dankzij een mat-transparant paneel van hoogwaardig kunststof. Paneel beschermt tegelijkertijd tegen insecten, eenvoudig te reinigen. Uiterst economisch: Nieuwste led-technologie. Technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
De Jet is een omhoogstraler maar u kunt de kop van de lamp ook zijwaarts bewegen en gebruiken, staand en liggend. Geeft zeer warm wit licht met 3000 kelvin, ideaal in kantoren maar ook in woonkamers.
| Artikelnummer | 1191220 |
| EAN/UPC | 4002390075374 |
| Afmetingen | 235 (B) x 235 (D) x 1.830 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Bevestigingsmethode | Vrijstaand |
| Breedte | 235 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Hoogte | 1830 mm |
| Inclusief | 1 x vloerlamp |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | LED (dimbaar) |
| Manufacturer Part No | 8255290 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Vloerlamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 257 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.