Betaalbare, dimbare led-lamp. U kunt kiezen: bureaulamp of vloerlamp (art.nr. 823 48). Flexhals voor de nauwkeurige aanpassing van de lichthoek. Gedempt: ingetogen design, past harmonieus in elke ruimte. Extreem zuinig: de nieuwste led-technologie. Technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
| Artikelnummer | 1191194 |
| EAN/UPC | 4002390079266 |
| Afmetingen | 40 (B) x 460 (D) x 373 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 40 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Hoogte | 373 mm |
| Inclusief | 1 x Bureaulamp |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | Led (verwijderbaar) |
| Manufacturer Part No | 8202690 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 726 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Dimbare led-verlichting
- Flexhals voor nauwkeurige lichthoek
- Ingetogen design
- Extreem zuinige led-technologie
- Bureaulamp of vloerlamp optie
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.