Traploze dimmer om de lamp aan te passen aan de werkomstandigheden en de persoonlijke wens van de gebruiker. Lichtuitstraling ca. 50 % naar boven en ca. 50 % naar beneden. Dubbel gebruik: directe verlichting van het bureau en indirecte verlichting van de ruimte. Hoge energie-efficiëntie: nieuwste led-technologie. Extreem zuinig. GS-symbool voor gecontroleerde veiligheid, technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
De MAULjaval en MAULjuvis zijn gecertificeerd door TUV- GS, dat verzekert u van een hoogkwalitatief product, bewezen getest door een extern bedrijf. Dit maakt het ook zeer onderscheidend in kwaliteit ten opzichte van andere producten, MAUL maakt het beter.
| Artikelnummer | 1191208 |
| EAN/UPC | 4002390087186 |
| Afmetingen | 280 (B) x 610 (D) x 1.200 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Bevestigingsmethode | Klembaar |
| Breedte | 280 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Hoogte | 1200 mm |
| Inclusief | 1 x vloerlamp |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | LED (dimbaar) |
| Manufacturer Part No | 8258390 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Vloerlamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 13060 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.