Voor prijsbewuste mensen: zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. Hoge energie-efficiëntie. Extreem laag verbruik: Geavanceerde led-technologie. Klein maar sterk: zeer geschikt voor kleine werkplekken met een behoefte aan veel licht. Technisch veiligheidsconcept gemaakt door MAUL. Compacte vorm: ruimtebesparend en handig.
Eenvoudig te hanteren of te verplaatsen op uw bureau dankzij een kleine (13,5 cm) maar stevige voet. Arm is 38 cm, led met 542 lumen in de lamp. Met een vervangbare led-module.
| Artikelnummer | 1191190 |
| EAN/UPC | 4002390069571 |
| Afmetingen | 135 (B) x 290 (D) x 380 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 135 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Hoogte | 380 mm |
| Inclusief | 1 x Bureaulamp |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | Led (verwijderbaar) |
| Manufacturer Part No | 8200490 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 542 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
- Geavanceerde led-technologie
- Extreem laag energieverbruik
- Geschikt voor kleine werkplekken
- Ruimtebesparend en compact ontwerp
- Eenvoudig verplaatsbaar op bureau
- Led met 542 lumen output
- Vervangbare led-module
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.