Een must-have item van Kerkmann , houdt al uw documenten en spullen georganiseerd op uw werkplek. Dit soort mobiel ladeblok bestaat uit 3 laden met zelfsluitend mechanisme. De bovenste lade bevat een pennenbakje, om al uw markers en pennen binnen handbereik te houden.
De lades kunnen tot 4/5 van hun totale lengte worden uitgetrokken.
| Artikelnummer | 1107658 |
| EAN/UPC | 04044917428829 |
| Aantal laden | 3 Lades |
| Afmetingen | 430 (B) x 600 (D) x 540 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 540 mm |
| Inclusief | 1 x Ladeblok |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 12464710 |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Kerkmann |
| Naam meubelprogramma | Move 1 |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Mobiel ladeblok met 3 lades
- Centraal slot voor veiligheid
- Zelfsluitend mechanisme
- Bovenlade met pennenbakje
- Lades bereiken 4/5 van lengte
- Afmetingen: 430x600x540 mm
Een geweldige opbergoplossing
Dit mobiele ladeblok van Kerkmann is onmisbaar in elk soort kantoor, berg uw persoonlijke documenten en kantoorbenodigdheden op en neem ze mee waar u ze nodig heeft, want dit ladeblok is verplaatsbaar door middel van zwenkwielen.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.