Deze kast met 3 schappen met de afmetingen B800 x D380 x H1100 mm is gemaakt van gemelamineerd hout met E1-classificatie. De voorkant van de zijwanden zijn versierd met zilveren strips. Voor oneffen vloeren hebben de kasten een hoogteverstelling in de bodem om ervoor te zorgen dat ze waterpas staan. Voor deze kast zijn verschillende deuren in verschillende maten en verschillende uitvoeringen verkrijgbaar.
| Artikelnummer | 1183486 |
| EAN/UPC | 4044917432734 |
| Afmetingen | 800 (B) x 360 (D) x 1.100 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 800 mm |
| Gewicht | 26500 g |
| Hoogte | 1100 mm |
| Inclusief | 1 x kast, schappen |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 13445310 |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Kerkmann |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.