De schuifdeurkast met 3 schappen is gemaakt van E1 gemelamineerd hout. Hij is afsluitbaar en heeft roestvrijstalen deurgrepen. De kast beschikt over achterwanden, waardoor hij vrijstaand in kantoren kan worden geplaatst.
| Artikelnummer | 1183478 |
| EAN/UPC | 4044917426917 |
| Afmetingen | 1.000 (B) x 400 (D) x 1.110 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 1000 mm |
| Deurtype | Schuifdeur |
| Gewicht | 45000 g |
| Hoogte | 1110 mm |
| Inclusief | 1 x kast, schuifdeur, schappen |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 13449110 |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Kerkmann |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Gemaakt van E1 gemelamineerd hout
- Afsluitbaar voor extra veiligheid
- Inclusief 3 ruime schappen
- Roestvrijstalen deurgrepen
- Vrijstaand met stevige achterwanden





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.