De achterwand is gemaakt van houtspaanplaat met melamine coating, de legplanken zijn van staal.
| Artikelnummer | 6457392 |
| EAN/UPC | 4044917421400 |
| Aantal compartimenten | 5 |
| Aantal legborden | 5 Planken |
| Afmetingen | 1.000 (B) x 325 (D) x 1.900 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 1000 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 60 kg |
| Hoogte | 1900 mm |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 9727 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Kerkmann |
| Monteerservice | Nee |
| Product Type | Kastonderdeel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Maak uw boekenkast compleet
De Kerkmann legplanken voor het kantoorrek Dante bieden een in hoogte verstelbaar zijpaneel voor een precieze uitlijning.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.