Geniet van een lichte en ruime werkplek met de Hansa Wave-bureaulamp. Deze led-lamp biedt een aangename, niet-verblindende lichtverdeling die zorgt voor een optimale verlichting van uw werkplek. Met de lichtgevende schuifregelaar kunt u de lichtintensiteit traploos dimmen van 10% tot 100%.
Kies uit drie verschillende kleurtemperaturen, passend bij elke situatie. De lampkop kan 80 graden draaien en 180 graden kantelen, terwijl u dankzij de flexibele arm het licht precies daar kunt richten waar u het nodig heeft. Een ingebouwde geheugenfunctie slaat uw instellingen op voor extra gebruiksgemak.
Met haar elegante zilveren afwerking en een hoogte van 760 mm geeft deze bureaulamp uw ruimte een unieke uitstraling.
| Artikelnummer | 1265592 |
| EAN/UPC | 7612176092401 |
| Afmetingen | 760 mm (H) |
| Basis productkleur | Zilver |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Hoogte | 760 mm |
| Hoogteverstelbaar | Hoogteverstelbaar |
| Kleur | Zilver |
| Lamptype | LED |
| Manufacturer Part No | 41-5011.102 |
| Merk | Hansa |
| Power Type | AC |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 450 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Vermogen | 8.5 W |
Hansa, verlichting die is ontworpen om uw leven te verrijken
Met haar slanke en eigentijdse ontwerp zorgt de Hansa Wave-bureaulamp voor een heldere en goed verlichte werkplek zonder al te veel ruimte in beslag te nemen.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.