Mobiel ladeblok TC30 RE. 80 cm diep. Romp: wit / voorkant: wit 42,8 x 51,2 x 80 cm, 1/2/3/3 U Centrale ladevergrendeling. Relief-handvat RE. Kunststoffen organisatielade. 25 kg draagvermogen wanneer 75% uitgetrokken. Zelfsluitend Inclusief 3 lades. Gelijmd. 8 mm dikke zichtbare achterwand.
Het ladeblok is gemakkelijk te verplaatsen dankzij de vier wieltjes.
| Artikelnummer | 1207163 |
| EAN/UPC | 4032062140314 |
| Aantal hangmappenladen | 0 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 800 (D) x 512 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Gewicht | 41010 g |
| Hoogte | 512 mm |
| Kleur | Wit |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VTC30/W/W/RE |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Hammerbacher |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Mobiel en gemakkelijk verplaatsbaar
- Centrale ladevergrendeling
- 3 ruime lades voor opslag
- Relief-handvat voor gemak
- Draagvermogen van 25 kg
- Zelfsluitende laadsystemen
- Kunststof organisatielade
- Compact en ruimtebesparend
- 8 mm dikke achterwand













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.