Mobiel ladeblok TC20 BS. 80 cm diepte. Romp: walnoot / voorkant: walnoot 42,8 x 51,2 x 80 cm, 1/2/6 U centrale ladevergrendeling. Metalen handvat BS. organisatielade. 25 kg draagvermogen HR volledig uitgeschoven. Zelfsluitend rek voor hangmappen. 8 mm dikke zichtbare achterwand.
| Artikelnummer | 1207119 |
| EAN/UPC | 4032062186312 |
| Aantal hangmappenladen | 1 Lades |
| Afmetingen | 4.280 (B) x 800 (D) x 512 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 4280 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Gewicht | 42080 g |
| Hoogte | 512 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VTC20/N/N/BS |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Walnoot |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.