Als u uw documenten of kantoorbenodigdheden ergens wilt opbergen, heeft u een meubelstuk nodig waarop u kunt vertrouwen. Dat is precies wat Hammerbacher u geeft met dit mobiele ladeblok VAC30. Het sterke spaanplaatmateriaal zorgt ervoor dat schade door stoten en krassen tot een minimum wordt beperkt en dat u erop kunt rekenen dat het stevige frame de tand des tijds zal doorstaan.
Verhuist u vaak en moet u in uw dagelijkse werk regelmatig van bureau wisselen? Geen zorgen, want dit mobiele ladeblok in de kleur walnoot heeft 4 wielen en kan gemakkelijk naar een andere plek worden gerold. In de afmetingen (HxBxD): 590 x 428 x 580 mm, kan hij perfect gecombineerd worden met andere meubelen van Hammerbacher. Om uw documenten veilig te bewaren, is de verrijdbare rolcontainer vergrendelbaar en kan hij eenvoudig worden geopend met behulp van de stijlvolle verchroomde metalen handgrepen.
| Artikelnummer | 8461357 |
| EAN/UPC | 4032062121078 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 580 (D) x 590 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Inclusief | 1 x Mobiel ladeblok |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VAC30/N/N/CE |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat, metaal |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Walnoot |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | XBHM |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Mobiel en eenvoudig te verplaatsen
- Stevig spaanplaat materiaal
- Vier lades voor extra ruimte
- Stijlvolle verchroomde handgrepen
- Vergrendelbaar voor veiligheid
- Past bij andere Hammerbacher meubels
Creëer extra opbergruimte met deze mobiele en veilige manier om documenten te bewaren
Zorg dat u alles in huis heeft wat uw kantoor nodig heeft met deze betrouwbare, mobiele ladeblokken met 4 lades van Hammerbacher.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.