Hammerbacher boekenkast Matrix met 4 legplanken (d.w.z. 5 ordnervakken) en open schappen die het programma aanvullen. Deze boekenkast is inclusief onderstel. Afmetingen (B x D x H): 100,0 x 40,0 x 200,4 cm. Kleur: Esdoorn.
| Artikelnummer | 4906881 |
| EAN/UPC | 4032062023648 |
| Aantal compartimenten | 5 |
| Aantal legborden | 4 Planken |
| Afmetingen | 1.000 (B) x 400 (D) x 2.004 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 1000 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 20 kg |
| Hoogte | 2004 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | 4906881 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Ahorn |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | H-Serie |
| Product Type | Boekenkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- 4 ruime planken voor opslag
- Geschikt voor 5 ordnervakken
- Open schappen voor eenvoudige toegang
- Inclusief stabiel onderstel
- Stijlvol esdoornontwerp
- Compact: 100x40x200,4 cm
Open voor nieuwe dingen
U kunt deze boekenkast gebruiken als aanvulling op uw Matrix wandmeubel of als losstaand meubelstuk in uw kantoor. In beide gevallen passen uw dossiers precies op de in hoogte verstelbare planken.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.