Het lichtgrijze Hammerbacher ladeblok Future is gemaakt van hout en heeft een duurzame melamine coating, die zeer eenvoudig schoon te maken is. De wieltjes maken het ladeblok flexibel en makkelijk verrijdbaar. Het ladeblok heeft vier afsluitbare lades, zodat u niet alleen papierwerk en documenten kunt bewaren, maar ook persoonlijke items veilig kunt opbergen in uw kast. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
Dit ladeblok heeft een afmeting van 42,8 x 58 x 59 cm, waardoor dit ladeblok ook gemakkelijk onder uw bureau past. Ideaal! Dit ladeblok van Hammerbacher wordt geleverd in de kleur lichtgrijs. Het is een stijlvol en tijdloos model, dus het past binnen vrijwel elk kantoorinterieur.
| Artikelnummer | 3830985 |
| EAN/UPC | 4032062120965 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 580 (D) x 590 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Inclusief | 1 x ladeblok |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | 3830985 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat, hout |
| Merk | Hammerbacher |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | XDSM |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Flexibel en verrijdbaar dankzij wieltjes
- Vier afsluitbare lades voor extra veiligheid
- Makkelijk schoon te maken melamine coating
- Compact formaat past onder elk bureau
- Tijdloos lichtgrijs design
- Voor gemakkelijke en veilige opslag
- Gemaakt van duurzaam houtmateriaal
- Ongecompliceerde montage
- Geschikt voor elk kantoorinterieur
- Praktische oplossing voor meerdere opslagbehoeften
Afsluitbaar ladeblok van hammerbacher voor veilig opbergen
Dit mobiele ladeblok van Hammerbacher is afsluitbaar en FSC-gecertificeerd. U kunt er veilig uw documenten of persoonlijke items in kwijt dankzij de vier laden.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.