Ladeblok met drie zelfsluitende lades. Elke lade is belastbaar tot 10 kg en de bovenste is vergrendelbaar. Het ladeblok heeft vier zwarte wielen waarvan er twee vergrendelbaar zijn. De bovenste plank is belastbaar tot 30 kg. De romp is antracietkleurig en de fronten zijn voorzien van een eiken look. De sokkel heeft een coating van melaminehars, hoogwaardige ABS-randen, een greeploos design en is Made in Germany.
| Artikelnummer | 1189906 |
| EAN/UPC | 4005949426405 |
| Aantal laden | 3 Lades |
| Afmetingen | 410 (B) x 500 (D) x 600 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Multikleur |
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Gewicht | 19700 g |
| Hoogte | 600 mm |
| Inclusief | 1 x Ladeblok |
| Kleur | Grafiet, bruin |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4264-549 |
| Materiaal | Melamine |
| Merk | GERMANIA |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | GW-Lissabon |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Drie zelfsluitende lades
- Lades belastbaar tot 10 kg
- Bovenste lade vergrendelbaar
- Verplaatsbaar met vier wielen
- Twee wielen vergrendelbaar
- Bovenplank belastbaar tot 30 kg
- Antracietkleurige romp
- Eiken look fronten
- Hoogwaardige ABS-randen
- Greeploos design

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.