| Artikelnummer | 1215477 |
| EAN/UPC | 6090306911937 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 3D armleuning |
| Basis productkleur | Grijs |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 21 g |
| Hoogte rugleuning | 560 mm |
| Inclusief | Verona Bureaustoel antraciet/grijs – antraciet/grijs, handleiding |
| Kleur | Grijs, wit |
| Manufacturer Part No | 01.VER.WH.GREY |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 48 cm – 580 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 520 |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomisch ontwerp voor comfort
- Ademend gaas voor ventilatie
- In hoogte verstelbare zitting
- Inclusief lendensteun
- Kantelfunctie voor flexibiliteit
- Stevig en duurzaam frame
- Moderne, stijlvolle uitstraling
- Geschikt voor langdurig gebruik
- Makkelijk te monteren
- Soepele wielen voor mobiliteit














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.