Beantwoordt helemaal aan de aspiraties van een nieuwe generatie met vooral één aspect: lichtheid! Zijn slanke, subtiele design maakt hem tot een echte teamspeler in combinatie met veel verschillende interieurs. Door zijn ergonomische kenmerken kan hij gemakkelijk en soepel worden aangepast aan uw specifieke behoeften in een dynamisch dagelijks leven. En het feit dat hij is geproduceerd in een proces dat spaarzaam omgaat met grondstoffen, komt op innovatieve wijze tegemoet aan de hedendaagse wens naar duurzaamheid. Het brengt een nieuwe lichtheid in elke werkruimte. Ervaar het zelf…
Ergonomische bureaustoel volgens de NPR 1813-norm, ontwikkeld voor een gezonde zithouding, optimaal comfort en verantwoorde werkplekergonomie.
| Artikelnummer | 1190122 |
| EAN/UPC | 4260749142775 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 4D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 450 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Ja |
| Draagkracht (maximaal) | 150 kg |
| Gewicht | 1590 g |
| Hoogte rugleuning | 610 mm |
| Inclusief | 1 x stoel 1 x rugleuning 1 x montage-instructie 1 x gebruikershandleiding |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | ID 7055 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | Dauphin |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 410 mm – 550 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 480 |
Belangrijkste specificaties
- Slank en subtiel design
- Synchroonmechanisme voor comfort
- Duurzaam belastbaar tot 150 kg
- Mesh rugleuning voor ventilatie
- 4D-verstelbare armleuningen
- Ergonomisch en gemakkelijk aanpasbaar
- Geschikt voor dynamisch dagelijks gebruik
- Naadloze integratie in diverse interieurs
- Lichtgewicht en van hoge kwaliteit
- Innovatief gebruik van grondstoffen












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.