Het London tapijt past zich perfect aan en plaatst accenten waar u het wilt. De licht geplooide tapijtpool van duurzaam, onderhoudsvriendelijk polypropyleen wordt visueel afgerond door de bijpassende kleurgecodeerde buitenring van synthetisch garen. Indien nodig kunt u afkloppen, stofzuigen of behandelen met een geschikt reinigingsmiddel voor tapijten.
| Artikelnummer | 1099467 |
| EAN/UPC | 4064149173489 |
| Afmetingen | 67 (B) x 150 (D) cm |
| Basis productkleur | Blauw |
| Breedte | 670 mm |
| Diepte | 1500 mm |
| Gewicht | 1055 g |
| Hoogte | 4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Actionback, PP (Polypropeen) |
| Merk | Casa Pura |
| Productlijn | London |
| Product Type | Vloerkleed |
Het tapijt “London” brengt variatie tussen uw vier muren
Met het bijpassende kleuraccent aan de randen, maakt het tapijt de gangen, de woonkamer, de slaapkamer of de kinderkamer visueel mooier.

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.