Binnenzitting van gelaagd hout bedekt met polyurethaanschuim. Rug van polypropyleen met polyurethaanschuim. In hoogteverstelbare lendensteun. Permanent contactmechanisme met nylon voet. De zitting is in hoogte verstelbaar tussen 58 en 83 cm.
De totale hoogte varieert van 104 tot 133 cm.
| Artikelnummer | 1183920 |
| EAN/UPC | 8033540637223 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 430 mm |
| Breedte zitting | 460 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 410 mm |
| Inclusief | 1 x kruk |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 1111015IAA |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleer |
| Merk | Merkloos |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Tekenstoel |
| Rails | Ja |
| Type stoel | Werkstoel |
| Type voet | Stervoet nylon |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 580 mm – 830 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 420 mm |
Belangrijkste specificaties
- Permanent contactmechanisme
- Verstelbare zithoogte van 58-83 cm
- In hoogte verstelbare lendensteun
- Zacht polyurethaanschuim voor comfort
- Duurzame binnenzitting van gelaagd hout
- Rugleuning van polypropyleen
- Geschikt voor gebruikers tot 110 kg
- Moderner ontwerp zonder armleuning
- Uitgebreid verstelbare totale hoogte van 104-133 cm














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.