| Artikelnummer | 1274267 |
| EAN/UPC | 4250950261020 |
| Aantal legborden | 8 |
| Afmetingen | 850 (B) x 160 (D) x 475 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 850 mm |
| Gewicht | 9000 g |
| Hoogte | 475 mm |
| Inclusief | 1 x Legbord |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | WL5.168 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | WOHNLING |
| Product Type | Wandplank |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
WOHNLING Spaanplaat Wandplank 8 850 x 160 x 475 mm Grijs
€53.26
Artikelnummer: SKUZZrqK4zkBw Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: WOHNLING Merk: WOHNLING
Wees de eerste om “WOHNLING Spaanplaat Wandplank 8 850 x 160 x 475 mm Grijs” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
Aanbieding!
Inrichting
Kantoormeubelen
Bisley EuroTambour Roldeurkast Staal 1 Plank Afsluitbaar 1.200 x 430 x 1.030 mm Grijs
€111.31
€113.15
Kantoormeubelen
€30.26
Bureaus & Tafels
€116.74
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€113.15
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.