| Artikelnummer | 1290868 |
| EAN/UPC | 8595167406779 |
| Aantal legborden | 4 Planken |
| Afmetingen | 950 (B) x 500 (D) x 1.950 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 950 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 65 kg |
| Gewicht | 85289 g |
| Hoogte | 1950 mm |
| Kleur | Grijs, lichtblauw |
| Manufacturer Part No | S45650.2.B5.2.4K |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Merkloos |
| Milieu-eisen | EU Eco label |
| Productgebied | Nieuw product |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Universal Kast Metaal 4 Planken 950 x 500 x 1.950 mm Grijs, lichtblauw
€129.62
Artikelnummer: SKUwBYqhomRij Categorieën: Kantoorkasten, Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: Merkloos Merk: Merkloos
Wees de eerste om “Universal Kast Metaal 4 Planken 950 x 500 x 1.950 mm Grijs, lichtblauw” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bureaus & Tafels
€68.99
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€116.83
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Kantoormeubelen
€30.26













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.