| Artikelnummer | 1200252 |
| EAN/UPC | 3595560014613 |
| Afmetingen | 400 (B) x 200 (D) x 400 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | E27 |
| Manufacturer Part No | 400093579 |
| Merk | Unilux |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 90 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Vermogen | 11 W |
Unilux Success 80 Bureaulamp E27 Zwart 400 x 200 x 400 mm
€59.80 Oorspronkelijke prijs was: €59.80.€42.31Huidige prijs is: €42.31.
Artikelnummer: SKUTZDjUoOf9c Categorieën: Inrichting, Kantoormeubelen, Meubilair Tag: Unilux Merk: Unilux
Wees de eerste om “Unilux Success 80 Bureaulamp E27 Zwart 400 x 200 x 400 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€30.26
€116.83
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.71
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
€129.62
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
€68.99
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.