Intensieve klussen vragen om een trouwe partner die u op alle momenten ondersteunt. De Comfort bureaustoel van Trendoffice is zo’n trouw maatje. Zijn volledig gestoffeerde rugleuning zorgt ervoor dat u elke hindernis comfortabel kunt nemen. En trouwens, met zijn krachtige all-in-one mechaniek begint u ook de avond na het werk koel en fris.
| Artikelnummer | 1190124 |
| EAN/UPC | 4260749141006 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | 2D armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 460 mm |
| Breedte zitting | 510 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Ja |
| Draagkracht (maximaal) | 125 kg |
| Gewicht | 1610 g |
| Hoogte rugleuning | 580 mm |
| Inclusief | 1 x stoel, 1 x montage-instructie, 1 x gebruikshandleiding |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | SC 9248 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Trendoffice |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | 420 mm – 530 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 450 |
Belangrijkste specificaties
- Synchroonmechanisme voor optimaal comfort
- Volledig gestoffeerde rugleuning
- 4D-armleuningen voor veelzijdige ondersteuning
- Verstelbare zithoogte van 420 mm tot 530 mm
- Geschikt voor intensief gebruik
- Ondersteunt een gewicht tot 125 kg
- Hoogwaardige materialen voor duurzaamheid
- Modern en stijlvol ontwerp
- Ideaal voor lange werkdagen
- Eenvoudig te bedienen mechanismen
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.