Topstar bureaustoel Standstar. Stoel in hoogte verstelbaar met Toplift, ergonomisch gevormde PU stoel met kleine rugleuning, zetel tilt aanpassing door handwiel, fraai gevormde en stabiele kunststof voet met solide glijders. Zelf-assemblage. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 3489579 |
| EAN/UPC | 4014296663951 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 3 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 350 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | STANDSTAR |
| Massa-evenwicht systeem | Nee |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunststof |
| Merk | TOPSTAR |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Tekenkruk |
| Rails | Ja |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Traploos kantelbare rugleuning | Nee |
| Type stoel | Ergonomische kruk |
| Type voet | Stervoet kunststof |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Ja |
| Verstelbare zithoogte | 590 mm – 840 mm |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 230 |
Belangrijkste specificaties
- Hoogte verstelbaar met Toplift
- Ergonomisch gevormde PU zitting
- Kleine rugleuning voor extra steun
- Zitkanteling aanpasbaar met handwiel
- Stabiele kunststof voet met solide glijders
- Fraai en modern design
- Geschikt voor zelfmontage
- Ongemonteerd geleverd voor eenvoudig transport
- Optie voor speciale wielen voor harde vloeren
- Draagvermogen tot 110 kg
Robuuste ondersteuning voor iemand die frequent staat
Pas de zitbuishoek aan van de Topstar Standstar en relaxen maar




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.