Gestoffeerde zitting van het materiaal kunstleer. Mechanisme: gefixeerde plaat en nylon voet met zwenkwielen. Hoogteverstelbaar: 420-550 mm
| Artikelnummer | 1183917 |
| EAN/UPC | 8033540637254 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 350 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Framekleur | Zwart |
| Inclusief | 1 x Kruk |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 1MEA01PG81AA |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleer |
| Merk | Merkloos |
| Productgebied | Start |
| Product Type | Kruk |
| Rails | Nee |
| Traploos kantelbare rugleuning | Nee |
| Type stoel | Kruk |
| Type voet | Stervoet nylon |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 420 mm – 550 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.