Met de zachte badmatten “Sky Soft” kunt u van uw badkamer een wellness-oase maken. Elk van de badmatten heeft een bijzonder zachte, dichte en ongeveer 30 mm hoge stapel van onderhoudsvriendelijke microvezels. De onderzijde met latexcoating zorgt voor de nodige slipveiligheid in de badkamer. De microvezelbadmatten kunnen eenvoudig in een zachte cyclus in de wasmachine worden gereinigd.
| Artikelnummer | 1081929 |
| EAN/UPC | 4059382333806 |
| Afmetingen | 50 (B) x 60 (D) cm |
| Basis productkleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 480 g |
| Kleur | Turkoois |
| Materiaal | Microvezel, PS (Polystyreen) |
| Merk | Sky |
| Productlijn | Sky soft |
| Product Type | Badmat |
Belangrijkste specificaties
- Zacht en dicht microvezel
- Latexcoating voor slipveiligheid
- Gemakkelijk wasbaar in machine
- 30 mm hoge stapel
- Geschikt voor badkamer
- Wellness-oase in je badkamer
Het voelt alsof je op wolken staat
De kleurrijke en extra zachte badkamertapijten bieden extra comfort en frisse kleuraccenten in de badkamer.

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.